Odszkodowanie za wypadek.

Odszkodowanie za wypadek.
17 sie 2017 - 17:27:15
Byliśmy na stoku i niestety - albo stety - miałem dość poważny wypadek, nie z mojej winy bo część trasy nie była ośnieżona i nie było żadnej informacji, nic nie było odgrodzone, dość długo zarzucaliśmy się pismami z zarządcą stoku, aż finalnie po pomoc zwróciłem się do Solace i muszę przyznać, że jestem z załatwienia sprawy zadowolony dostałem zadość uczynienie z ich OC całkiem solidne, jakbyście mieli podobny problem - http://www.solace.pl/prawnik-radzi/show/odszkodowanie-z-oc-sprawcy-za-uszczerbek-na-zdrowiu poczytajcie być może to wam pomoże, nie życzę nikomu takiej konieczności, ale jeśli już się nadarzy to warto mieć adres zapisany.
Re: Odszkodowanie za wypadek.
21 wrz 2017 - 14:19:21
Nie każde ubezpieczeni płaci solidne odszkodowanie, czego sama się jakiś czas temu przekonałam. Niestety wtedy nie znałam jeszcze takiej strony jak ta [odkupodszkodowania.pl] . Jest to firma z doskonałym doświadczeniem, która działa sprawnie i profesjonalnie. Pomagają oni odzyskać pieniądze z zaniżonego odszkodowania. Co fajne firma JW Group oferuje samochód zastępczy z oc sprawcy. Według mnie to się naprawdę opłaca i warto skorzystać z ich pomocy.
Autor:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość:

Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawlowski | kontakt | wspolpraca | reklama
design System Zarządzania Treścią - CMS identyfikacja wizualna