co zrobi z córką-narcyzem

co zrobi z córką-narcyzem
11 lip 2017 - 15:48:32
kiedyś moja córka była wiecznie zakompleksiona, wiecznie mówiła, że jest gruba i brzydka. od niedawna popadła w komples narcyza. cały czas pyta się czy jest ładna, wdzięczy się do lustra. nie wiem czy powinnam się martwić czy cieszyć, że w końcu pokochała siebie taką jaka jest. na szczęście to jej wueilbienie do samej siebie nie odbija się na jej wynikach w nauce. wasze córki tez tak mają?

[hpvukobiet.net.pl]
Re: co zrobi z córką-narcyzem
02 sie 2017 - 14:07:36
tiaaaa... moja siostra miała taki okres przez dłuuugi czas, gdy miała naście lat, potem znów kompleksy i tak w kółko
widocznie tak musi być
the finger smiley
najważniejsze żeby twoja córa wiedziała co w życiu ważne, a wie, co widać po tym że dobrze się uczy
a takie skrajne zachowania z czasem znikają
a osobiście jestem jednego pewna, lepiej wzmacniać w dziecku poczucie wysokiej wartości niż dyscyplinować je podkreślaniem wad
naciągnięcie mięśnia łydki
Autor:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość:

Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawlowski | kontakt | wspolpraca | reklama
design System Zarządzania Treścią - CMS identyfikacja wizualna