Re: Porównanie kont bankowych indywidualnych

Porównanie kont bankowych indywidualnych
11 lip 2017 - 08:46:50
Konta bankowe to tzw usługa pierwszej potrzeby bez której trudno jest funkcjonować w dzisiejszych czasach. Bo z czego będziemy płacili rachunki, gdzie będzie spływała wypłata, nasze wynagrodzenie.
Krótko mówiąc bez konta bankowego nie da się w 100% funkcjonować. Korzystać z dobrodziejstw cywilizacji. Wbrew pozorom są jeszcze banki w których konta bankowe są darmowe. Odsyłam do http://www.tanie-konto.pl/ witryna na której można porównać sobie poszczególne oferty.
Re: Porównanie kont bankowych indywidualnych
11 sie 2017 - 16:35:06
Ja właśnie szukam banku gdzie chciałbym założyć konto bankowe i tak się zastanawiam od kilku dni. Nawet znalazłem stronę w jakim banku najlepiej założyć konto i poczytałem dość sporo informacji o bankach, można również porównać oferty kont bankowych, opinie innych, porady finansowe. Myślę że ta strona bardzo mi pomoże w wyborze konta.
Re: Porównanie kont bankowych indywidualnych
08 gru 2017 - 14:10:44
Warto więc sobie przeczytać artykuł - http://www.koscian.net/%E2%80%9EDarmowe%E2%80%9D_konta_bankowe_nie_zawsze_sa_za_0_zl,29759.html dość dobrze jest wytłumaczone na co uważać i dlaczego konto które niby jest za 0 zł nie do końca za 0 zł jest. Tak dla tych w gorącej wodzie kąpanych, którzy myślą, że banki to nam wszystkim wszystko dadzą za darmo. Niestety raczej tak nie będzie.
Re: Porównanie kont bankowych indywidualnych
26 lut 2018 - 19:31:47
Zdecydowanie warto porównać wszelkie dostępne oferty RORów, żeby potem nie pluć sobie w brodę, że wybrało się tę mniej korzystną.

-------------------------------
jakie konto bankowe bez opłat jest aktualnie najlepsze
Re: Porównanie kont bankowych indywidualnych
16 mar 2018 - 18:13:00
Polecam mBank smiling smiley
Autor:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość:


Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawlowski | kontakt | wspolpraca | reklama
design System Zarządzania Treścią - CMS identyfikacja wizualna