Implant zębowy

Implant zębowy
02 gru 2016 - 13:42:24
Hej, znacie bądź możecie polecić jakieś miejsca, kliniki, gdzie warto byłoby się zorientować w sprawie implantu? Muszę koniecznie coś zrobić, a do takiej sprawy wolę się rozeznać na rynku.

[nowoczesnadepilacja.pl]
Re: Implant zębowy
20 sty 2017 - 10:54:37
To chyba zależy od tego skąd pochodzisz smiling smiley ja szukałam w wujku google, hasło implanty i nazwa miejscowosci
Re: Implant zębowy
28 lut 2017 - 13:33:03
Czasami i tak warto gdzieś dalej podjechać, bo jest dość duże zróżnicowanie cenowe w klinikach. Ja udałam się specjalnie z Warszawy do Płocka, bo słyszałam, że tam oferują najwyższej jakości usługi w naszym rejonie i wcale niedrogo. Mam na myśli Linea Medica, możesz sobie sprawdzić opinie o nich, są naprawdę bardzo dobre. I w pełni zasłużenie, bo przebieg całego zabiegu, opieka i personel medyczny zasługują na pochwałe
Autor:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość:

Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawlowski | kontakt | wspolpraca | reklama
design System Zarządzania Treścią - CMS identyfikacja wizualna