Uciążliwe chrapanie

Uciążliwe chrapanie
02 gru 2016 - 13:41:16
Cześć potrzebuje jakiegoś dobrego preparatu na chrapanie. Mój mąż strasznie chrapie przez co ja nie mogę spać, wypróbował już kilka reklamowanych produktów i nic nie pomogły. Może wy macie jakiś skuteczny preparat?

[nowoczesnadepilacja.pl]
Re: Uciążliwe chrapanie
14 maj 2017 - 12:02:33
U mnie żona chrapie smiling smiley ale raczej cichutko i w sumie mi to nie przeszkadza. Ale wiem, że niektórzy wydają dźwięki jak piła motorowa winking smiley Słyszałem o takim preparacie na chrapanie. Poczytaj sobie forum, chyba serio działa smiling smiley No i ma spoko skład, więc nie będzie powodował problemów ze snem.
Re: Uciążliwe chrapanie
29 maj 2017 - 19:50:22
Przygotuj sypialnię. Odpowiednia temperatura i wilgotność powietrza w czasie snu pomogą nam skuteczniej wypocząć. Optymalnie jest to 18 ? 21 stopni Celsjusza, a idealna wilgotność mieści się w granicach 40-60 procent. Często wietrzona sypialnia zapobiega wysuszeniu błony śluzowej, która jest często przyczyną chrapania.
Użyj preparatu ułatwiającego oddychanie. Na rynku dostępne są specjalistyczne środki bez recepty, które mogą pomóc zredukować chrapanie. Apteki oferują m.in. spraye do rozpylania w gardle oraz listki, które przykleja się na podniebienie.

prowadzenie płac Pruszków
Autor:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość:

Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawlowski | kontakt | wspolpraca | reklama
design System Zarządzania Treścią - CMS identyfikacja wizualna