Skuteczne leki na katar

Skuteczne leki na katar
02 gru 2016 - 13:40:32
Mój syn od jakiegoś czasu często się przeziębia, najgorzej jest z katarem, bo ten lek który mam nie pomaga :/ Lekarz zaleca mi leczyć go jak się da domowymi sposobami, gorączki zazwyczaj nie ma, znacie coś skutecznego do psikania do noska? Kubuś ma 7 lat.

[nowoczesnadepilacja.pl]
Re: Skuteczne leki na katar
01 sty 2017 - 14:19:09
U mnie też pomógł nozitix. Byłam już na skraju bo strasznie nie lubię mieć zapchanego nosa, zwłaszcza kiedy dookoła masa obowiązków. Skusiłam się po rekomendacji pani w aptece. Jak usłyszałam o tych naturalnych olejkach uznałam, że może warto wziąć coś, co nie jest aż tak nafaszerowane chemią. I jestem zadowolona. Oprócz tego, że faktycznie uluźnił w nosie to fajnie, że go do końca nie wysuszył jak to w zwyczaju bywa z tymi wszytskimi środkami na katar.
07 sty 2017 - 10:11:14
Spróbuj po prostu jakąś wodę morską typu Purinasin. Katar musi sam minąć. To potrwa. Szybkie leczenie nie jest wskazane szczególnie u dzieci. Do tego zadbaj o zbilansowaną dietę. Poszukaj pełnowartościowych produktów. Do tego owoce i warzywa. Jeśli nie masz wyboru stacjonarnie to szukaj w internecie na stronach typu https://polskikoszyk.pl.
11 sty 2017 - 18:38:44
Syrop z cebuli jesli dobrze pamietam.
20 sty 2017 - 08:30:27
Syrop z cebuli to na kaszel. Jest taka maść eukaliptusowa którą smaruje się pod nosem i mozna od razu normalnie oddychac. Katar po niej szybko przechodzi
Gigson
20 kwi 2017 - 16:00:03
Ja bym zastosował na katar Kubusia, tą nowoczesną depilację, którą firmujesz.
20 kwi 2017 - 16:05:14
Inhalacja to podstawa, ewentualnie takie krople na chusteczkę.

Sporty indywidualne i rakietowe
Lucyna
20 kwi 2017 - 16:08:13
Byle nie antybiotyk, to najgorsze co można dziecku zrobić...
24 kwi 2017 - 17:58:25
Herbata z cytryną i miodem i ogólnie dużo witaminy C.

-------------------------------
Konto bankowe bez opłat
Autor:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość:

Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawlowski | kontakt | wspolpraca | reklama
design System Zarządzania Treścią - CMS identyfikacja wizualna