Prezent dla aktywnego dziecka

Prezent dla aktywnego dziecka
23 cze 2016 - 15:31:58
Witam serdecznie.

Czy macie może jakieś sprawdzone pomysły na prezent dla aktywnego dziecka? Ja się właśnie zastanawiam czy tego typu rowerek byłby dobrym rozwiązaniem http://tuptupbikes.eu/. Czy ktoś z Was coś takiego kupował?
Re: Prezent dla aktywnego dziecka
24 cze 2016 - 06:29:10
Nie kupowałem. Trudno powiedzieć czy to dobry pomysł.
10 kwi 2017 - 12:09:08
a może jakieś gry interaktywne dla dzieci to dobry pomysł? Coraz więcej tego typu produktów mamy na rynku
18 kwi 2017 - 19:54:46
Płyta z bajkami
Artykuły plastyczne (farby, kredki, mazaki, plastelina, blok etc.)
Sztaluga
Kredki do kąpieli
Farbki do malowania twarzy
Zestaw małego pisarza (brulion, ołówek, pióro, notatnik etc.)
Dziecięca książka kucharska
Dziecięcy fartuch
Tablica & kreda

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-24 20:23 przez kurdicx. (zobacz zmiany)
08 cze 2017 - 11:06:02
A może zamówić montaż placów zabaw? Taki plac zabaw to rewelacyjna sprawa, jeśli ktoś ma możliwość. Dla aktywnego dziecka niezastąpiony sposób na rozładowanie energii.
21 lip 2017 - 09:21:37
Kup mu dobre new balance chłopięce i niech śmiga. Rowery, plac zabaw, wspólne wędrówki, zajęcia sportowe. Dobre buty przy aktywnościach różnego rodzaju, to podstawa.
02 sie 2017 - 14:07:26
hulajnogę (taką na 3 kółeczkach) + kask i ochraniacze na łokcie i kolana. Z serii "THE CARS" bo jest wielkim fanem Zygzaka Mcqueena!

To zależy od dziecka.
Mój jest bardzo aktywny ruchowo i żadna zabawka nad którą trzeba siedzieć (np. klocki czy puzzle) go nie interesuje.
naciągnięcie mięśnia łydki
10 sie 2017 - 10:27:08
A może warto kupić mu jakieś ubranie? Albo pościel? Na [ctnbee.com] są ciekawe opcje do wyboru. Do tego możesz zrobić swój wlasny nadruk. Uważam, że z takiego prezentu dziecko na pewno będzie zadowolone. Bo po co kupować mu ciągle zabawki, jak można kupić mu zupełnie cos innego.
29 sie 2017 - 11:59:24
Aktywne dziecko? Pewnie lubi przebywać na dworzu - może warto byłoby zabrać go nad jeziorko i wypróbować wędkowania? Za młodu byłem strasznie nadpobudliwy, a teraz spokojnie potrafię przesiedzieć 4 godziny łowiąc rybki - strasznie mnie to odpręża. W poszukiwaniach sprzętu udałbym się na http://pleciona.pl - specjaliści sprzedający szeroki asortyment akcesoriów wędkarskich, nic tylko kupować!
Autor:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość:

Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawlowski | kontakt | wspolpraca | reklama
design System Zarządzania Treścią - CMS identyfikacja wizualna