Jak wziąć kredyt hipoteczny

Jak wziąć kredyt hipoteczny
05 lut 2016 - 13:57:14
Witam wszystkich bardzo serdecznie smiling smiley

Czy moglibyście mi doradzić jak wziąć kredyt hipoteczny z głową? Jakieś porady na ten temat znalazłem np.tutaj http://www.banki24.com.pl/kredyt-hitopteczny-jak-wziac-go-z-glowa/. Co o tym sądzicie? Jest to Waszym zdaniem warte uwagi? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady smiling smiley
Re: Jak wziąć kredyt hipoteczny
11 mar 2016 - 09:54:02
Najważniejsze jest to być był świadomy, że ten kredyt będziesz spłacał przez 30 kolejnych lat. I musisz być pewny, że zawsze będziesz mieć na rate. Dla tego warto przeanalizować ratę miesięczną by była w takiej kwocie by nawet w razie co można było na nią pożyczyć.
25 cze 2016 - 09:45:25
Kredyty hipoteczne, to zawsze wielka niewiadoma. Bo raty mogą wzrosnąć, bo możemy stracic prace itp. Ale z drugiej strony, bez kredytu ciężko kupic mieszkanie czy wybudowac dom. Dlatego kredyty hipoteczne stale cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. I raczej nie widać na horyzoncie prespektyw na zmiane tego trendu.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-25 09:46 przez maeniuk. (zobacz zmiany)
11 sty 2017 - 19:00:09
Nie tak latwo dostac kredyt...

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-06 22:08 przez kamil89. (zobacz zmiany)
16 cze 2017 - 08:55:54
Czy ja wiem.... Jeśli masz spory wkład własny i jesli masz stałe zatrudnienie to weźmiesz kredyt. W koncu banki na tym zarabiaja i to całkiem nieźle. Jakby tak nie chciały nikomu dawać kredytów to nie miałyby kasy ( a to własnie na kredytach hipotecznych zgarniają najwieksze dochody).

Polecam poczytać sobie kilka porad tutaj:
[www.kredyt-mieszkaniowy.info]

Jest tutaj sporo porad na temat tego jak zwiększyć swoja zdolnośc kredytowa. Sam nie wiedziałem w przeszłości jak duży wpływ na zdolnosć kredytową ma posiadanie karty kredytowej. Karta taka jest traktowana jako aktywny kredyt, tak więc przed wzięciem warto jest z niej zrezygnować.
04 sie 2017 - 12:32:56
Polecam poczytać sobie kilka porad tutaj: http://www.bezbiku.info/kredyt-hipoteczny-bez-wychodzenia-z-domu/
Kredyty hipoteczne, to zawsze wielka niewiadoma. Bo raty mogą wzrosnąć, bo możemy stracić pracę lub zachorować.
26 cze 2017 - 13:27:37
Wbrew pozorom kupno mieszkania nie jest obowiązkiem i nie musisz go mieć, by być szczęśliwym (szczęśliwą). Niestety polski rynek nieruchomości przez wiele lat był tak sterowany, by wspierać własność kosztem wynajmu. Kwestią do dyskusji pozostaje czy były to działania słuszne, niemniej jednak często koszt spłaty raty i czynszu podczas wynajmu są bardzo podobne. A lepiej płacić bankowi ?na swoje? niż komuś obcemu, prawda?
żłobek Kanie Helenowskie
Autor:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość:

Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawlowski | kontakt | wspolpraca | reklama
design System Zarządzania Treścią - CMS identyfikacja wizualna