Bubble football - słyszeliście?

Bubble football - słyszeliście?
25 sty 2016 - 14:31:48
Hejka wszystkim forumowiczom winking smiley

Zastanawiam się właśnie czy zapisać syna na bubble football. Co sądzicie o tym sporcie? Tutaj np. są zajęcia z bubble football w Warszawie. Myślicie, że mogłoby się to spodobać dziecku?
Re: Bubble football - słyszeliście?
17 sie 2017 - 17:24:23
Powiem Ci, że nie słyszałem nic na ten temat, ale jakiś czas temu szukaliśmy jakiś fajnych prezentów dla dzieciaków i w Sportking kupiliśmy coś takiego - https://www.sportking.pl/gry-i-zabawki/zabawki-drewniane/pedalo/ ale jeśli chodzi o sport i piłkę nożną to mają w ofercie masę bramek, ogrodzeń takich do mini gierek, więc jest w czym wybierać.
Re: Bubble football - słyszeliście?
15 wrz 2017 - 11:21:36
Hm... pierwszy raz coś takiego widzę, albo nie pamiętam, nawet jeśli już widziałem. Na pewno fajna atrakcja, a czy synowi się spodoba to tego nigdy nie wiadomo. Ale myślę, że warto zaryzykować.
Autor:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość:

Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawlowski | kontakt | wspolpraca | reklama
design System Zarządzania Treścią - CMS identyfikacja wizualna