Kredyt gotówkowy na podróż.

Kredyt gotówkowy na podróż.
09 wrz 2015 - 20:55:03
Mam pytanie czy oferty bankowe mają kredyty na podróż czy najlepiej brać normalny gotówkowy? Pytam z tego względu, że robię sobie różnego rodzaju kalkulacje na porównywarce terve.pl i jestem zdziwiony bo np. kredyt na samochód wychodzi drożej niż niektóre kredyty gotówkowe, tutaj wiadomo, ze kupimy samochód, a tam można przepuścić w maszynie, dlatego pytam, czy lepiej szukać oferty stricte na dany cel, czy może lepiej po prostu zwykły kredyt gotówkowy?
Re: Kredyt gotówkowy na podróż.
25 cze 2016 - 09:48:22
Nigdy nie słyszałem by banki oferowały specjalny kredyt na podróż. Najlepiej weź pożyczke gotówkową i nikt nie będzie cię pytał na co przeznaczasz pieniądze. A żeby znaleźć najtańszy bank, to najpierw zapytaj o kredyt w banku, w którym masz konto. Oni powinni zaproponować ci najlepszą ofertę, bo znają twoje wpływy i wiedzą czy jeste dobrym klientem.
16 lis 2016 - 12:17:25
nie wiem czy to dobry pomysł taki kredyt, lepiej poszukać tańszych ofert, wybrać się gdzieś bliżej, w Europie jest wiele ciekawych miejsc i niekoniecznie drogich, może np. kilka dni w Niemczech? sprawdź ceny [www.pansamolocik.pl]

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-16 12:17 przez karla. (zobacz zmiany)
11 sty 2017 - 18:54:20
Ciekawe oferty, nie powiem.
08 lut 2017 - 16:58:21
Tez chetnie pojechalbym gdzies .. oderwac sie od tego wszystkiego .. niestety nie pozwalaja mi na to moje finanse. Chcialbym gdzies krotkoterminowo sie gdzies zaciagnac, polecicie mi konkretna firme? Zawsze przy wyborze kieruje sie glownie tym jak dlugo dana firma dziala na rynku, dzieki temu moge byc bezpieczny bo nie bedzie jakichs dziwnych ukrytych kruczkow, lub oddawania pieniedzy na niejasnych zasadach. Ostatnio w tv widzialem reklame Wonga - ich strona https://www.wonga.pl/ Jak do tej pory to wlasnie ona wzbudzila moje najwieksze zaufanie. Prosze o komentarz osoby korzystajce z ich uslug. Nie potrzebuje duzej sumy, a za pierwsza pozyczke nic nie biora z tego co widze.
20 lut 2017 - 10:59:09
Po taki kredyt można bez problemu sięgnąć nawet bez wychodzenia z domu, ponieważ jeśli mamy odpowiednio dobrą zdolność to kredyt do 10 000 zł możemy uzyskać przez internet - [www.kreatywne-finanse.pl] , będzie co prawda potrzebne jakieś zaświadczenie o dochodach, ale może wystarczyć w tym wypadku sam wyciąg z konta, jeśli mamy do niego dostęp online. Spośród banków któe udzielają kredytów w ten sposób jest przynajmniej kilka ofert i każda z nich umożliwia sprawdzenie orientacyjnego kosztu kredytu, jeszcze przed złożeniem wniosku. Ciekawa opcją są również popularne chwilówki, w ramach których możemy skorzystać z pierwszej pożyczki za darmo, tu jednak zachodzi konieczność spłaty całej pożyczki w ciągu 30 dni (czasami zdarzają się oferty z okresem spłaty 45 czy 60 dni).
18 wrz 2017 - 12:45:12
Ja polecam porównać sobie wiele różnych ofert, bo sytuacja na rynku bardzo się zmienia. Warto sobie sprawdzać http://pozyczkolista.pl/chwilowki/, bo są tam informacje aktualne.
01 mar 2017 - 18:19:18
Witam! Grzegorz9, jako przedstawiciel wonga.com zapraszam Cię zatem do zapoznania się z naszą ofertą. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki do 60 dni wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł. Co więcej, nowi Klienci mogą wnioskować o pożyczkę ratalną - do 3000 zł, którą można spłacić nawet w 12 ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.pl - pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej wonga.pl. Decyzja o udzieleniu pożyczki podejmowana jest m.in. po sprawdzeniu wiarygodności kredytowej potencjalnych Klientów w BIK S.A. i biurach informacji gospodarczej oraz ocenie zdolności kredytowej Klientów.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=4risk.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
16 mar 2017 - 22:58:07
Wonga to już nie robi wrażenia tak jak kiedyś, tym bardziej że nowym klientom nie oferują pożyczki za 0 zł tylko biorą zawsze te 10 zł. Dużo ciekawsze firmy masz np. na stronie www.pozyczkazadarmo.net.pl gdzie w niektórych z nich otrzymasz nawet 5000 zł bez kosztów.

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-13 07:52 przez LeniWy. (zobacz zmiany)
27 kwi 2017 - 11:42:07
Pożyczka ma na celu pomóc ludziom, którzy nagle znaleźli się w złej sytuacji finansowej chwilówki przez Internet
Szukasz pożyczki i nie wiesz, którą wybrać? Sprawdź nasze oferty i weź jedną z dobrych pożyczek pozabankowych
21 cze 2017 - 20:22:26
A jeżeli chodzi o kredyt firmowy typu np. na start to ja ostatnio trafiłam na interesującą opcję kredyt na start dla nowej firmy. Sama planuje zapoznać się z tą stroną, ponieważ zauważyłam że daje ona wiele możliwości. Nie tylko możemy zapoznać się z dokładnie z bankami i ich propozycjami, ale je porównać czy poznać o nich opinie.
13 pa 2017 - 14:18:10
Dużo ciekawsze pożyczki pozabankowe zupełnie za darmo na miesiąc znalazłem na tym portalu http://www.epozyczkipozabankowe.pl/
18 pa 2017 - 10:59:36
a czy jakieś firmy pożyczkowe udzielają pożyczek [bezdochodu.pl] , tak aby nie podawać żadnych zaświadczeń o zarobku lub o zatrudnieniu?

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-18 11:02 przez marykas. (zobacz zmiany)
12 lip 2017 - 14:08:37
Polecam naprawde sprawdzoną i rzeteleną porównywarkę chwilówek łowcachwilowek. Są też tam darmowe pożyczki dla tych którzy biorą pierwszy raz pożyczkę w danej firmie.
25 sie 2017 - 18:59:43
Ja mam swojego lidera, jeżeli chodzi o pożyczki. Od dłuższego czasu korzystam z https://concash.pl/. Trafiłem tam z reklamy na jakimś forum i nie było nigdy z nimi żadnego problemu. Co ważne - jak czegoś nie wiedziałem to szybko udało mi się uzyskać merytoryczne informacje od ich konsultantów.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-28 13:13 przez kalavior. (zobacz zmiany)
Autor:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość:

Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawlowski | kontakt | wspolpraca | reklama
design System Zarządzania Treścią - CMS identyfikacja wizualna