Co myslicie o blogach stronach itp.?

Co myslicie o blogach stronach itp.?
24 lut 2013 - 16:39:21
Witajcie. Duż podróżuje i jeżdżę. Troche dziwnych wspomnien mam juz na koncie. Chciałbym troche sie tym podzielic z innymi ludzmi i mysle o jakies stronce blogu. jest taka firma co mi nawet moze taka stronke zrobic przy zakupie hostingu za free [www.quicksnake.pl] ale zastanawiam sie czy to nie bedzie sztuka dla sztuki. Czy faktycznie taki ja 'przecietny Kowalski" znadje sobie odbiorcow i faktycznie ktos to przeczyta. Moze juz jednak wykorzystac istniejace juz mozliwosci na ryku? Co myslicie? Pozdrawiam
Re: Co myslicie o blogach stronach itp.?
07 cze 2013 - 12:02:41
Witaj
Myślę że jeżeli masz fajne materiały z podróży, wspomnienia, zdjęcia, to wiele osób z chęcią je obejrzy, jest wiele możliwości opublikowania w internecie.Jeżeli zamieścisz ciekawe interesujące treści i rozreklamujesz się - to na pewno znajdziesz odbiorców.
Polecam loty do chicago
17 sie 2013 - 02:04:14
Na pewno warto spisać wspomnienia z podróży i podzielić się z innymi fotografiami. Warto skupić się przy tym na tworzeniu wartościowej treści dla czytelnika, minimalizując dawkę subiektywnego spojrzenia na opisywany region. Osoby poszukujące rzeczowych informacji to docenią, bo o takie miejsca w sieci nie jest łatwo.
Polecam serwis o Wyspach Kanaryjskich
01 pa 2013 - 11:20:23
bardzo fajna sprawa ja też prowadzę swojego bloga, link w podpisie

Mój skromna strona o sportach ekstremalnych WHYNOTextreme
31 pa 2013 - 15:34:48
Chętnie zajrzę na te Wasze blogi, ja jak na razie nie mam odwagi ani czasu, żeby prowadzić coś takiego.
lenka
06 lis 2014 - 17:15:46
Odkryłam świetny serwis spolecznościowy na-kawe.net Tam mozna poznać ludzi pozytywnie zakręconych na współne wyprawy, spotkania, wspólne uprawianie sportu, albo po prostu na kawę.
30 lis 2014 - 10:50:16
Również polecam moją stronkę zrobioną z miłością do ludzi żyjących aktywnie, uprawiających turystykę kwalifikowaną oraz sporty ekstremalne! Dla tych którzy nie boją się ryzyka smiling smiley
www.ekstremalnyswiat.pl

Ogromna dawka adrenaliny! Zdjęcią i filmy ludzi z pasją i zajawką.
25 sty 2016 - 18:09:24
Wydaje mi się, że teraz jest w modzie robienie fotorelacji ze swoich podróży, a jeśli oprócz ciekawych zdjęć z wypraw, masz też lekkie pióro, to na pewno znajdziesz wiernych odbiorców.
21 mar 2016 - 20:10:40
Jeśli chcesz prowadzić taką stronę z pasją, dbać o nią by ludzie ją odwiedzali to warto. Musisz przyciągnąć czymś użytkowników i zachęcić do śledzenia wpisów. Kiedyś stworzyłem stronę zakłady lotto przez internet i dzięki uporowi i sporej ilości poświęconego czasu widzę efekty pracy.
21 cze 2016 - 21:15:46
Myślę że to fajna sprawa takie strony. I na dodatek pamiątka z róznego rodzaju wyjazdów.
22 cze 2016 - 17:13:36
Blogi to dobry pomysł - dzięki nim można pokazać światu gdzie byliśmy. Pokazują też innym różne miejsca.
27 cze 2016 - 13:55:44
Mi się bardzo podoba ten blog -> podroze-po-polsce.pl Odkąd przeczytałem wpis: "Opinie Mateusz Grzesiak" to nawet zacząłem wierzyć, że tacy ludzie pomagają ludziom winking smiley Dziewczyna dzięki niemu odmieniła swoje życie. Fajnie się czyta.
03 sie 2016 - 22:11:34
Fajny sposób żeby wyrazić siebie. Tylko jak dla mnie trzeba być systematycznym, źle się czyta blogi gdzie post jest raz na miesiąc, napisany jakby od niechcenia.
09 sie 2016 - 10:59:19
I co Antek, zrobiles juz ten blog? Ja tez sie przymierzam kilku moich znajomych prowadzi blogi podóżnicze, z recenzjami filmowymi i inne. Fajna sprawa smiling smiley

[hiszpanskiewybrzeze.pl]

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-09 16:45 przez No_fear. (zobacz zmiany)
10 sie 2016 - 10:27:50
Z blogów turystycznych lubię https://naszaszklarskaporeba.wordpress.com/ a jeśli chodzi o takie wnętrznarskie itd to lubie http://domija.blog.pl
28 lis 2016 - 11:10:40
Blogi - fajna rzecz jak jest pomysł. Jak pomysł jest chwytliwy to i pieniadze sa do tego. Nic tylko zyc swoją pasją smiling smiley Tak jak np. autor tego - bezpiecznewakacje.info.pl smiling smiley

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-09 16:19 przez bungeman. (zobacz zmiany)
08 cze 2017 - 15:34:46
Dobry pomysł to podstawa, ale bez dobrej promocji w sieci to żaden dobry pomysł się nie przebije. Podobno. Dlatego warto poczytać na dobrych stronach, jak pozycjonować swoją stronę lub bloga w Internecie.
17 lip 2017 - 11:33:33
No właśnie, pomysł. Jeśli masz masę ciekawych wspomnień to i blog będzie ciekawy. Jak nie to może nie warto zawracać sobie tym głowy.
Autor:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość:

Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawlowski | kontakt | wspolpraca | reklama
design System Zarządzania Treścią - CMS identyfikacja wizualna