Wycieczka z biurem podróży

Wycieczka z biurem podróży
07 lis 2011 - 11:46:18
Zdarza Wam się jezdzić na takie typowo turystyczne wycieczki czy staracie się unikać podobnych imprez?
Re: Wycieczka z biurem podróży
07 lis 2011 - 15:34:17
Chyba byłem raz, w Czarnobylu, ale tylko ze względu na ograniczenia czasowe i rozłożenie kosztów wjazdu do zony na więcej osób cool smiley
Preferuję wycieczki na własna rękę i bez rezerwacji cool smiley
09 lis 2011 - 11:11:00
Haha, Czarnobyl to ciekawe miejsce na wyjazd...
09 lis 2011 - 14:26:45
24 lis 2011 - 00:48:22
U mnie to różne bywa. Zdarza mi się wybrać z biurem, szczególnie dawniej. Często jeżdżę samemu. I również pilotuję wycieczki. Więc mam wszystko smiling smiley

Jak nie chce się człowiekowi / brakuje czasu na organizację to można znaleźć całkiem fajne trampingi. Ale wiadomo sami zawsze ułożymy sobie trasę idealnie pod nas.

Generalnie wszystko ma swoje plusy i minusy winking smiley
12 gru 2011 - 16:38:59
A ja czasami lubię pojechać na gotowe, gdzie wszystko mam podane na stole, o nic się nie martwię, do tego mam wszystko na wyciągnięcie ręki. Allinclusive raz na jakiś czas to wszystko, czego pragnę. Po prostu lubię czasem zwolnić i odpocząć w przerwach między wypadami na coś grubszego.
14 gru 2011 - 16:36:46
Spróbuję jak kiedyś przejdę na emeryturę cool smiley
31 pa 2013 - 15:45:52
Ja chyba nie wybrałabym się tam na wycieczkę. Mnie to miejsce przeraża.
03 lis 2013 - 15:05:49
To po prostu trzeba lubić. Osobiście unikam czegoś takiego i wolę sam sobie organizować wyjazdy.
27 gru 2013 - 10:47:12
Wycieczka z biurem podróży mogą być jak najbardziej fajne, ale ja wolę sam organizować sobie tego typu wyjazdy.
16 kwi 2015 - 11:37:07
ja byłem na wyjątkowej wycieczce z biurem podróży [cortinatravel.pl]. Zwiedzałem Hiszpanię podczas 5 dniowej wycieczki w ramach programu City Break. Zwiedzałem zabytki Madrytu, Toledo oraz małego miasteczka Segovia. Miałem okazję poznać kulturę tego kraju, zabytki, architekturę oraz wyśmienitą kuchnię. Bardzo mi się tam podobało i nie ukrywam, że jeszcze raz chciałbym polecieć do Hiszpanii. Polecam każdemu taką zagraniczną wycieczkę, bo na pewno nie będziecie się nudzić.
12 maj 2015 - 17:20:25
Ja szukam w sieci ofert i potem coś rezerwuję, wybierając przy tym miejca, które wydają mi się atrakcyjne. Ostatnio, działając takim systemem pojchałam ma kilka dni do Krynicy Morskiej, rezerwując nocleg w Ośrodku Wczasowym Murena i przynaję, że pokój był bardzo komfortowy, a dodatkowo do plaży nie miałam daleko. Jednak w moim przypadku lepiej udają się zaplanowane wypadysmiling smiley
http://www.mojeurlopy.pl/noclegi/krynica-morska
13 lip 2015 - 10:33:50
Wolę jezdzic na własną ręke, jakos nie bawią mnie imprezy zorganizowane.
Na zwiedzanie mam wtedy tyle czasu ile potrzebuje.
Lubie zwiedzać okolicę na moim rowerze turystycznym http://www.rowerymerida.pl/produkt900/crossway-100-lady-rower-merida.html Z perspektywy siodełka świat wygląda bardzo interesująco.
02 lis 2015 - 13:03:13
Raz zostałem oszukany, że niby musze być w innym hotelu bo jest jakaś pomyłka i niby oddali kilka złotych ale po czasie okazało się to zwykłym oszustwem. Dlatego już sam wszystko organizuje
25 lis 2015 - 17:50:30
Ja wczasy owszem z biurem podróży. Ale wycieczka objazdowa? Wolę na własną rękę. Elastyczniej jest i wygodniej.
19 lut 2016 - 13:08:12
Na wyprawy najtańszym kosztem polecam namiot :[polandi.eu]
28 kwi 2016 - 22:16:10
Ja wolę samodzielnie organizować. Zawsze wyjdzie taniej i frajda przy tym niemała smiling smiley w tym roku skorzystałam ze strony, na której znajdują się najlepsze noclegi łeba
21 cze 2016 - 21:14:25
Ja to zawsze staram się sam szukać najlepszej oferty. Na pewno wychodzi to dużo taniej.
03 sie 2016 - 22:13:05
Zazwyczaj wycieczki organizujemy sobie sami. Dzięki temu możemy zobaczyć miejsca, na których najbardziej nam zależy.
25 pa 2016 - 11:30:57
Nie odważyłem się jeszcze pojechać na wycieczkę bez biura podróży. Być może ma to związek z tym, że nie wyjeżdżam częściej, niż dwa razy do roku. Brakuje mi "pewności siebie".
14 lis 2016 - 14:04:01
zdarzało mi się korzystać z usług biur podróży, ale od pewnego czasu wolę sama zorganizować wycieczki, nie przepłacam wtedy - sprawdzone smiling smiley nie brakuje przecież tanich lotów, hoteli - teraz np. mam w planach podróż do Niemiec i tutaj [url=http://www.pansamolocik.pl/loty/WRO/DTM/loty-wroclaw-dortmund.html][/url] myślę że coś uda się dopasować, co prawda to blisko, ale jeśli chodzi o dalsze kierunki też uważam że nie warto korzystać z biur
01 sty 2017 - 14:30:33
Ja tam podróżowałam na Maltę z biurem podróży. Wszystko załatwione, samolot, ubezpieczenie, dobry hotel, transport do hotelu i na lotnisko. Zwiedzanie było na własną rękę, jeździłam autobusem, pływałam promem, gdzie chciałam i na jak długo chciałam. Taka wycieczka nie wygląda tak, że chodzi się za przewodnikiem cały czas z jakimiś dziadkami. Biuro podróży załatwia nam wszystko, wysyła gotowe dokumenty, karty pokładowe, Ty drukujesz i nie martwisz się kompletnie o nic. Zwiedzasz co chcesz.
03 sty 2017 - 13:08:17
Chyba wolę podróze z ominięciem biura podróży, nie lubie jak coś za mnie planują, nie lubie też tej świadomosci że w tym danym hotelu muszę zostać. Zdarza sie opis niegodny z tym co otrzymujemy ale jeśli podróżujemy na własną rę ke to zawsze mozemy się przenieść bez straty pieniedzy a z biurem podróży tak łatwo nie jest.
17 lut 2017 - 09:24:55
moim zdaniem super pomysł.

portfele damskie
23 lut 2017 - 18:33:28
Witam

szukam jakiegoś fajnego miejsca na deske i narty gdzieś za granicą. Wiem że sezon już sie kończy ale dopiero teraz mam czas i pieniądze grinning smiley
11 lip 2017 - 11:17:18
Nie zdarzył mi się jeszcze taki hotel, w którym nie chcę zostać. Poza tym biuro organizowało mój pobyt w hotelu czy przelot, ale na miejscu to już moja inwencja smiling smiley
18 wrz 2017 - 09:01:18
Sezon tuż tuz to bedzie w czym wybierac. Jak blizej granicy to np. Splindleruv Mlyn, jak dalej to może Francja? Chamonix na przykład smiling smiley
Autor:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość:

Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawlowski | kontakt | wspolpraca | reklama
design System Zarządzania Treścią - CMS identyfikacja wizualna