Wyspa tropikalna pod Berlinem hot smiley

Wyspa tropikalna pod Berlinem hot smiley
14 wrz 2010 - 17:04:35
Ktoś był na wyspie ja byłem i jeszcze z chęciom bym się wybrał
Re: Wyspa tropikalna pod Berlinem hot smiley
05 maj 2013 - 07:35:59
Nie rozumiem, jak może być wyspa tropikalna pod Berlinem?
Przecież Berlin nie leży na zwrotniku.
Niedawno widziałem reklamę irlandzkiej wyspy Cork. Też podano że jest to tropikalna wyspa.
Co dokładnie oznacza słowo "tropikalna"?
Czy waspa w Irlandii może być tropikalna?
14 maj 2013 - 09:35:27
No właśnie nie mają takiej wyspy, więc sobie zrobili. Jest około 60km pod Berlinem, zbugowano ją na gigantycznym hangarze, ja widziałam tylko zdjęcia w internecie - wygląda zachęcająco. A otwarta jest przez 24h/dobę.
03 lis 2013 - 15:04:01
To tylko sztuczna wyspa, a że ma wygląd i klimat tropikalnej więc tak ją nazwano. Wiadomo przecież, że w Berlinie nie ma tropików.
27 gru 2013 - 10:49:49
Jeśli ktoś lubi takie klimaty, to jak najbardziej wskazane jest, aby tam pojechać. Jest to dobre miejsce i nie ma daleko z Polski.
14 pa 2014 - 11:48:13
Ja słyszałem, że można się tam na prawdę poczuć jak w tropikach. Sam jeszcze nie byłem, ale ze znajomymi planujemy krótki wypad w grudniu. smiling bouncing smiley
10 kwi 2015 - 17:48:36
Ciekawie wygląda ta wyspa tropikalna w Niemczech. Co prawda jest to namiastka tego jak wyglądają wyspy tropikalne. Wiadomo, że nic nie zastąpi naturalnego ciepła, prądów powietrza, naturalnego zapachu morza, wody.
02 lis 2015 - 13:04:50
Ja nie byłem a w sumie blisko. Masz jakieś zdjęcia?
28 lis 2016 - 11:12:58
Z tego co widziałem to teren jest tak duzy, ze funkcjonują tam hotele z restauracjami. Troche to dziwne, wypoczywac na wakacjach w zamknięciu ze sztucznym słońcem, ale co kto lubi winking smiley
06 gru 2016 - 16:58:21
Jako ciekawostkę chętnie bym zobaczyła, ale spędzać tam urlop... chyba jednak nie.
30 gru 2016 - 13:05:01
Noo, bardziej tak na jeden dzien sie wybrac to spooko! grinning smiley
13 mar 2017 - 20:40:40
Słyszałem o tym podobno jest tam super i miałem tam jechąc ze znajomymi na kilka dni rok temu ale niestety nie pykło :/
08 cze 2017 - 15:31:15
Ale do Berlina to chyba teraz strach jechać? Nawet jeśli fajna ta wyspa

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-08 15:31 przez Flossy. (zobacz zmiany)
14 lip 2017 - 09:08:18
Tak w zasadzie to wszędzie strach jechać. Ale co poradzić? Przecież nie będziesz ciągle w domu siedzieć.
18 wrz 2017 - 09:27:46
Ta wyspa jest pod Berlinem, więc raczej nie ma się czego obawiać winking smiley
Autor:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość:

Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawlowski | kontakt | wspolpraca | reklama
design System Zarządzania Treścią - CMS identyfikacja wizualna