londyn stolica europy?

londyn stolica europy?
02 kwi 2004 - 02:23:10
Witam wszystkich! Tak sie zastanawiam... mieszkam od 10 m-cy w londynie... moze moge sie na cos pzydac w serwisie... albo moze ktos ma jakies pytania...
Pozdrawiam

Re: londyn stolica europy?
05 kwi 2004 - 22:44:22
Witam!

Zapraszam do wspolpracy. Jezeli masz jakies ciekawe materialy z Londynu, porady itp, z checia to zamiescimy. Najlepiej pisz bezposrednio do mnie to przedyskutujemy sprawesmiling smiley
admin@4risk.net

Pozdrawiam

Kazik
andrzej
09 maj 2004 - 22:55:51
Cze Aniu, napisz kilka zdań jak sobie radzisz w Londynie,
byłem w Londynie 2 lata temu, znam realia, teraz przyjechała do Polski kumpela która siedzi tam juz 2 rok, mówiła są coraz wieksze wymagania pracodawców i coraz mniej płacą a jak nie masz Insurance number i angielskiego odpowiednika naszego Nip-u to jest bardzo trudno z pracą. Czy to prawda??? a poza tym jedna gazeta polska zrobiła sondaż z którego wynika że do UK wybiera sie 14.tys Polaków wiekszośc z nich do Londynu
Dlatego nie wiem gdzie jechac do Londynu zpowrotem czy lepiej do Dublina. Chodzisz tam do jakiejś szkoły. Polecam Callana. jest troche drogi ale szybko sie tam uczysz jezyka.
Napisz jak jest naprawde. Pozdrawiam Andrzej
kalina
18 maj 2004 - 10:34:55
Witam!

Moja córka ma 12 lat i wybiera się do Londynu do rodziny ,czy może podróżować z osobą trzecią bez dodatkowych dokumentów ?pozwalających na wyjazd bez rodziców! kalina

magdunia@is.net.pl
TOMMY
gdzie kupić uzywana komórke w LADYNIE smiling smiley??
25 cze 2004 - 18:45:34
gdzie kupić uzywana komórke w LADYNIE smiling smiley?? bo moja sie zepsuła a trzeba mi jakis nie drogi tel, mieszkam w ladynei na wakacjach heelpp myyy

Autor:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość:

Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawlowski | kontakt | wspolpraca | reklama
design System Zarządzania Treścią - CMS identyfikacja wizualna