potrzebna wiza do Rosji-pilne!

gusia
potrzebna wiza do Rosji-pilne!
18 sty 2004 - 21:14:19
Dostałam zaproszenie do Petersburga na feria. Muszę załatwić wizę i zupełnie nie wiem jak sie do tego zabrać. PROSZĘ O POMOC! Zostalo malo czasu...
anucha
Re: potrzebna wiza do Rosji-pilne!
08 cze 2004 - 17:32:20
teraz to juz pewnie dawno bylas w tej rosji i to wcale nie takie pilne dla ciebie. teraz ja potrzebuje pomocy. jakos nie moge dokopac sie do informacji w tej samej sprawie. wiesz jak sie do tego zabrac? mozliwe jest zalatwienie wizy na dluzej - np. 4 miesiace?
dzieki z gory za pomoc
ania
Grzesio
27 mar 2007 - 17:16:17
Hej!!! Polecam transsyberyjska www.transsyberyjska.pl. zalatwiają wizy - wszystkie rodzaje!
ona
Wiza
26 gru 2007 - 23:15:56
Witam koszt wizy do Rosji do wielokrotnego przekroczenia na okres 12 msc kosztuje ponad 1000 zl czas oczekiwania na taka wize okolo 7 dni roboczych wizy jednorazowe badz dwu kosztuja kolo 300 zl czas do 3 dni roboczych
Martynka
10 kwi 2007 - 18:09:43
Do Rosji wizy są nie potrzebne !!!!!! Więc nie wiem po co ty to umieściłeś
Pozdro 600 z Moskwy !! tongue sticking out smiley
Gratuluje pomysłu jeszcze raz pozdrafiam !!
Fufla
22 lut 2008 - 19:21:13
To ta informacja Martynka?:
[www.msz.gov.pl]
arturo wadi.com.pl
04 sie 2010 - 23:11:26
Jeżeli potrzebujesz wizy do Rosji wejdź tutaj:
[wadi.com.pl]

Tanio i szybko ;-)
Kupisz tez i ubezpieczenie i bilety....
siksek
03 lut 2014 - 13:39:47
Jeśli nadal szukasz wizy do Rosji polecam zobaczyć tą ofertę: www.wizarussia.pl .
Samodzielne załatwianie wizy wiąże się niestety z milionem przeróżnych załatwień, na które w zasadzie niewiele kto ma czas i chęci.
Dlatego też warto jest zaufać takiej firmie pośredniczej. Ja za dodatkową dopłatą miałem wizę w 3 dni. Zależało mi właśnie na czasie.
Pozdrawiam.
Autor:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość:

Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawlowski | kontakt | wspolpraca | reklama
design System Zarządzania Treścią - CMS identyfikacja wizualna