Re: Buty dla męża?

Buty dla męża?
03 sty 2018 - 10:36:46
Cześć, poszukuję fajnych butów dla męża który dużo podrożuje i kocha chodzić po górach. Buty będą prezentem urodzinowym i cena nie ma dla mnie dużego problemu, ale jeżeli mogę znaleźć coś taniej to oczywiście będzie super. Wpadłam na stronę gdzie mają oryginalne buty męskie podrzucam link, i bardzo podobają mi się modele Nike. Czy ktoś już zamawiał z retrokicks? Jakie opinie?
09 sty 2018 - 14:11:37
Jeśli mąż lubi chodzić po górach, to na pewno nie szłabym w Nike. Rozejrzyj się raczej w sklepach turystycznych. Osobiście polecam markę Garmont - mam kilka modeli spisują się świetnie. Bardzo wygodne i wytrzymałe.

[www.podarujkarte.pl]
10 sty 2018 - 12:02:42
Nie znam się na butach do chodzenia po górach niestety, ale mogę polecić sklep [www.czasnabuty.pl] w którym jest spora oferta butów męskich i w razie czego można do nich zadzwonić, na pewno coś doradzą. Cenowo bardzo przyjaźni, kupuję u nich buty sportowe i nie narzekam na wygodę smiling smiley
10 sty 2018 - 12:03:44
Z czystym sumieniem mogę polecić smiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-15 16:17 przez Filomena. (zobacz zmiany)
11 kwi 2018 - 12:07:48
Jeśli chcesz coś wygodnego i uniwersalnego to zerknij tutaj [www.deichmann.com] masz wybór nie drogich ale wygodnych butów trekkingowych dla mężczyzn, ja swojemu mężowi i sobie tam zamawiałam szybka darmowa wysyłka to ogromny plus.
Autor:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość:

Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawlowski | kontakt | wspolpraca | reklama
design System Zarządzania Treścią - CMS identyfikacja wizualna