Re: Wspolna Ekipa ? miejsce wymiany informacji ?

Wspolna Ekipa ? miejsce wymiany informacji ?
24 sie 2010 - 19:24:55
Witam nie wiem jak Wy ale ja najwiekszy problem mam z ludźmi do wspólnych wyjazdów ;P
zastanawiam się na przykład czy nie warto by było stworzyć miejsca wymiany informacji kto gdzie co chce robić i czy nie szuka pomocy lub towarzystwa
np ja - skok z helikoptera z nartami na stok
bojery na jeziorku ( podobno do 90km/h ) można to rozbujać
nie wspomnę że z miłą chęcią bym popływał regatówką heh jako sternik ;P
no i piszę się na wszystko co można robić bardzo ciekawego tongue sticking out smiley

Może juz gdzieś jest albo powstanie miejsce do wymiany informacji co wy na to ?
24 sie 2010 - 23:20:27
Jestem jak najbardziej za. Jeżeli będzie trzeba można utworzyć nawet nowy dział w tym celu. Na razie wyróżnimy dodatkowo temat na stronie głównej tak aby więcej osób miało go okazję zobaczyć.

Wszystkie nowe pomysły mile widziane smiling smiley Mamy nadzieję, iż dzięki temu uda się zebrać nie jedną ekipę na wyjazd.
05 pa 2010 - 14:44:29
Siemanko,
Jestem Piter i szczerze mowiac mam dokladnie taki sam problem jak Ty gressik. Mieszkam w Krakowie i wyciagniecie kogokolwiek na scianke czy paintball to jak mission impossible dla Tom'a Cruise'a. Szczerze to mam juz dosc po raz kolejny uslyszec: nie chce mi sie, albo nie mam kasy (ale na piwko jakby co sie znajdzie winking smiley ). Szukam osob aktywnych ktore chca w zyciu robic ciekawe rzeczy i nie boja sie wyzwan. Nie jestem ukierunkowany na żadną konkretna dyscypline, chce sprobowac wszystkiego winking smiley Cieszy mnie Twoj post, bo widze, ze nie jestem sam, ale z drugiej strony tez martwi bo odpowiedzi nie ma wiele winking smiley Ale we dwojke jest juz razniej wiec moze pomyslmy jak to zrobic zeby bylo fajnie ? Z tego co widze admin nie jest tutaj od parady wiec na jego pomoc tez licze. Mam juz pare pomyslow wiec prosze o potwierdzenie checi, no i udzielaniu sie.
Pozdrawiam wszystkich,
Piter
05 pa 2010 - 15:47:25
N[b]o ja jestem caly czas za winking smiley
painta mam u siebie smiling smiley / promocyjna cenę tez moge zalatwic smiling smiley
a jezeli chodzi o cos dodatkowego kwestia dogadania się

ja w tym miesiacu kupilem kite no i czekam na zime by troche na nartach za nim pośmigać no ale to zima smiling smiley

zimą przede wszystkim narty i jazda gdzies pomiedzy drzewami ;P

mozna nawet cos zorganizowac np. kogos ze skuterem kto by nas wwozil na gore smiling smiley
28 pa 2010 - 12:38:08
Wiatm...
Ja też bym był "za" jeśli można się podłączyć ;p Jestem z Zachodniopomorskiego, ale jeśli byśmy się umawiali to przyjechałbym bez problemu. Tak jak Piter chcę spróbować wszystkiegosmiling smiley jeśli chodzi o zimę to spróbowałbym na desce snowboardowej, a na wiosnę skoki ze spadochronemsmiling smiley tylko brak w moim otoczeniu osób z którymi można by było poszaleć.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-29 07:08 przez Mulat. (zobacz zmiany)
24 sty 2011 - 00:44:30
Odświeżam temat bo myślę, że warto. Przykleiłem go obecnie w tym dziale - niech służy do zbierania informacji o wspólnych planach.
03 lut 2011 - 07:58:13
Przyłączam się do pomysłu...
03 lut 2011 - 19:29:27
Siema,Zeby nie bylo, ze napisalem cokolwiek i juz sie nie odzywam, to zdradze swoje niecne plany. Otoz w okolicach kwietnia mam zamiar wziac udzial w szkoleniu do skokow spadochronowych w Krakowie. Z tego co sie orientowalem to jest to frima Forteca, maja tez swietna scianke wspinaczkowa w Krakowie. Kurs odbywa sie tylko w jeden weekend czyli piatek szkolenie okolo 6 godz a potem oddanie lacznie 3 skokow z wysokosci 1.5km w sobote i niedziele. Koszt takiej zabawy to okolo 800zl wiec mysle ze to nielada okazja. Gdyby ktos byl chetny to zapraszam do wspolnego skakania, bo nie bede ukrywal ze ostatnio troche zaczalem dygac winking smileyTrzymajcie sie cieplo
04 lut 2011 - 19:35:29
Piter taż się wybieram na kurs spadochronowy w marcu-kwietniu z tym że w Szczecinie, a wiesz może czy odrazu badania robią na miejscu? Jak tak to z przyłączyłbym się do Ciebie z chęcią wypróbowałbym też tą ściankę co tak zachwalasz cool smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-04 19:43 przez Mulat. (zobacz zmiany)
02 maj 2011 - 13:08:59
Też mam ten problem.

Piszę się na wyjścia i wyjazdy, Red Bull X fighters, ścianę, paintball i różne inne smiling smiley WAW.

Może jest na FB jakaś grupa informacyjna, bo ludzie często nie mogą zebrać ekipy np. na paintball?

A może trzeba założyć?
02 maj 2011 - 13:32:50
No więc założyłam, więc zapraszam może to pomoże smiling smiley

EXTREME PL TEAM
03 sie 2011 - 18:45:40
Witam.Ja mam trochę inny problem ciężko znaleźć ludzi do skoków, ja jestem dość monotematyczny. Ale jak ktoś będzie chętny to zapraszam cew100m.pl
01 pa 2013 - 11:18:29
jestem nowy więc tym bardziej pisałbym się na jakiś wspólny wypad
19 gru 2013 - 18:57:19
Na co byście chcieli jechać w przyszłym roku?

Postaramy się zorganizować jakiś wspólny wyjazd smiling smiley
02 sty 2014 - 15:21:58
Jeśli będziecie się zbierać razem to zapraszam do mnie, do Hiszpanii. Choć zawodowo od lat zajmuję się skokami spadochronowymi to nie znaczy, że tylko to można tu robić.
Owszem skoki spadochronowe przez cały rok, mogę wyszkolić od zera do instruktora ale poza tym
prowincja de Jerez - winiarnie, wybrzeże ze szkołami nurkowania (jedną, dobrą szkołę mogę polecić),
prowincja Malaga - el Chorro to niesamowity wąwóz, mekka skałkowców szczególnie 'ścieżka króla' caminito del Rey
Jak już kogoś poznam (bo tak na krzywy ryj to nie) to mogę wynająć mu campervana na 6 osób do pozwiedzania Hiszpanii,
Startowiska do paralotni - mniej więcej godzina jazdy do każdego kierunku wiatru
Trasy na offroad lub jazdę motocyklami przez cały rok
22 cze 2014 - 10:27:01
Witam,

Planujemy otwarcie nowego sklepu internetowego sprzedającego sprzęt niekoncesjonowany, taktyczny oraz odzież specjalną. Chcielibyśmy w jak największym stopniu usatysfakcjonować klientów, dlatego prośba o wypełnienie załączonej ankiety, która bada preferencje użytkowników odnośnie sklepów internetowych oraz nabywanych produktów. Za wypełnienie ankiety do wygrania jest profesjonalna lornetka Bushnell PowerView 8x21. Proszę o podanie adresu email na końcu ankiety. Pod koniec przyszłego tygodnia zostanie wylosowany zwycięzca.

[www.surveymonkey.com]

Pozdrawiam!
15 lip 2014 - 12:20:31
Ja myśle o wyjeździe na Madagaskar. Jak ktoś już był, to pisaćsmiling smiley
05 lis 2014 - 12:28:29
Cześć wszystkim.
Jestem byłym żołnierzem wojsk specjalnych, można powiedzieć, że na wcześniejszej emeryturzesmiling smiley-mimo młodego wieku...i strasznie mi się nudzi...
Nie mogę sobie znaleźć miejsca w szarej rzeczywistości.
I tu przechodzę do sedna sprawy-jeżeli ktoś organizuje wyprawę w niebezpieczne rejony, służę moją pomocą-a widziałem i przeżyłem wiele...wierzcie...
Piszcie.
26 pa 2016 - 20:55:20
Ja jestem chętny. Jak będzie więcej info to się pisze
Autor:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość:

Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawlowski | kontakt | wspolpraca | reklama
design System Zarządzania Treścią - CMS identyfikacja wizualna