Czy warto wierzyc w marzenia ???

Aska
Czy warto wierzyc w marzenia ???
26 sty 2005 - 21:15:18
Czy warto wierzyc w marzeni ???
Arian
Re: Czy warto wierzyc w marzenia ???
27 sty 2005 - 19:37:38
Wierz mi ze warto! Ja sam mam marzenia dotyczace paralotniarstwa i mam nadzieje ze sie spelnia...Jak chcesz to opisz na moje forum (rowniez na tej stronie)

Pozdrawiam Arian
Aska
27 sty 2005 - 21:48:17
A spelnily sie juz jakies twoje marzenia ??
Arian
28 sty 2005 - 12:52:48
Takie male tak (troche extremalnegrinning smiley) np. nauczylem sie chodzic na szczudlach, zaglowac, dac nogi za glowegrinning smiley, obslugiwac diabolo a te wieksze(paralotnia) mysle ze tez sie kiedys spelnia. A czego dotycza twoje jesli mozna wiedziec...??
adek
29 sty 2005 - 00:40:37
w marzenai nalezy wierzyc i je spelniac; nigdy nie tracic wiary
Aska
29 sty 2005 - 11:12:55
a ja bym chciala :skakac z samolotu na spadochronie, plywac pontonem albo kajakiem po rzekach gorskich, zjezdzac po linie, wsinac sie .... itp :] Tego jest po protu mnustwo.Czesto ludzie mi mowia ze moja marzenie nie spelnia sie, poniweaz zyje w innym swiecie dla tego powinnam o nich zapomniec. I zwatpilam czy tak na prawde oni maja racje czy ja ???
Arian
29 sty 2005 - 12:40:24
Mysle ze powinnas wierzyc sobie tak jak jasmiling smiley. Bo ja sobie powiedzialem ze chocby niewiem co inni gadali to ja to zrobie jak nie teraz to za rok ,za dwa.
Ja tez czesto slysze takie teksty ale olewam to. A ile masz lat jesli mozna wiedziec i czy masz gg??
Aska
29 sty 2005 - 13:39:34
Ja tez to olewam,ale czasem przychodza dni zwatpienia czy to co robie ma na prawde jakis sens.I czy warto,... czy to sie oplaca,....
Arian
29 sty 2005 - 16:15:53
Masz gg?? Moglibysmy szybciej otrzymywac od siebie odpowiedzi.
Odpowiedzi
29 sty 2005 - 16:22:36
Polecam rejestracje na forum:
[4risk.net]

Mozna wtedy otrzymywac na maila info o nowych wiadomosciach w danym watkusmiling smiley

Pozdrawiam

Kazik
adek
29 sty 2005 - 21:43:48
Kazdy ma dni zwatpienia ale po tym przychodza dni lepsze (equilibrium)

Nigdy nie znasz dnia ani godziny kiedy sie cos moze odmienic
Jasne ze warto...
29 sty 2005 - 16:25:15
Trzeba wierzyc w marzenia, a kiedys sie spelnia. Na pewno...

Kazik
Autor:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość:

Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawlowski | kontakt | wspolpraca | reklama
design System Zarządzania Treścią - CMS identyfikacja wizualna