Re: Sklep wspinaczkowy

Luksus
pomocy????mam problem z zakupem sprzetu do wspinaczki.prosze o pomoc
22 lut 2008 - 16:57:03
sorx mam pytanko.moze zna ktos jakies internetowe sklepy ze sprzetem do wspinaczki?????????????lub moze wie ktos jak sie nazywa hamulec do zjazdu na linie????????mam problem z zakupem iz jestem nowicjuszem
Sklep wspinaczkowy
22 lut 2008 - 22:08:58
Coś takiego masz na myśli ?
[www.redpoint.pl]
Re: Sklep wspinaczkowy
01 gru 2016 - 14:52:01
Ja tradycyjnie polecam sklep Alpintech z Krakowa. Chłopaki, które go prowadzą, to zajawkowicze, a sklep jest naprawdę z klimatem. Obczajcie ich stronę internetową [alpintech.pl] . Dużo rzeczy do wspinaczki w dobrych cenach.
Re: pomocy????mam problem z zakupem sprzetu do wspinaczki.prosze o pomoc
23 lut 2008 - 12:31:26
sklepów jest mnóstwo cool smiley ja np robiłem zakupy na [www.8a.pl] cool smiley bo tam były akurat uprzęże w packu z kubkami w promocji cool smiley wpisz w google "sklep wspinaczkowy" i porównaj ceny cool smiley

hamulec do zjazdu na linie to zazwyczaj przyrząd zjazdowy z hamulcem cool smiley tu masz pikny [8a.pl] cool smiley tylko nie wiem po co to nowicjuszowi cool smiley napisz co chcesz tak naprawdę robić to może będę mógł bardziej pomocny cool smiley
pewien łojant
Re: pomocy????mam problem z zakupem sprzetu do wspinaczki.prosze o pomoc
23 cze 2008 - 02:28:37
hamulec(bloker) przy zjeździe w wspinaczce? załóż prusa i będzie cool smiley
Autor:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość:

Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawlowski | kontakt | wspolpraca | reklama
design System Zarządzania Treścią - CMS identyfikacja wizualna