Re: skoki z wiezowcow

magfly
skoki z wiezowcow
22 wrz 2003 - 18:43:00
ostatnio wymyslilismy nowe rodzaje skokow z 60m wiezowca,nikt inny jeszcze tego nie probowal,naprawde odjazd,wszystkie zdjecia i filmy sa na www.sky.z-ne.pl napiszcie co tym sadzicie
Pawel
Ja rowniez mam zamiar zaczac skakac.
06 pa 2003 - 19:10:45
Witajcie. Stronka zrzeczywiscie swietna no i filmy!!!!!!Jestem z Krakowa i przygotowuje sie do tych zabaw,brakuje tylko ludzi.Jesli ktos jest z okolicy i jest zainteresowany to prosze o kontakt na e-mail monika.marek.a@wp.pl Pozdrawiam .P
MasterMrozio
Re: Ja rowniez mam zamiar zaczac skakac.
16 pa 2003 - 01:10:15
Ciacho!
Chetnie sie przyłacze do tych zabaw. Mam troche doswiadczenia w takich zabawach i posiadam trhe sprzetu. Czekam na kontakt.
cynthia20
Re: Ja rowniez mam zamiar zaczac skakac.
14 lis 2003 - 21:56:45
tez chce skakac!!!pomocy!!strasznie mnie to kreci.nie mam doswiatczenia ale szybko sie ucze.jezeli ktos da mi szanse na takie skoki to.................;P
bede wdzieczna do konca moich dni.pzdr
wm2665
18 lis 2003 - 13:39:21
Marzę o tym!!! Jeśli jest ktoś,kto chce to organizować,to ja w to wchodzę i chętnie w czymś pomogę!Pozdrawiam wszystkich skoczków!
swiadek
04 sty 2005 - 16:01:19
ten czlowiek czeka na uprawomocnienie sie wyroku w zwiazku z nieumyslnym spowodowaniem smierci reportera tvp podczas jednego z takich skokow uwazajcie!
Autor:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość:

Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawlowski | kontakt | wspolpraca | reklama
design System Zarządzania Treścią - CMS identyfikacja wizualna