Jazda Konna Kraków

Piotrekk
Jazda Konna Kraków
27 pa 2004 - 21:07:47
Mam pytanie... chcialbym nauczyc sie jezdzic konno... mieszkam w krakowie, czy moglibyscie polecic mi jakąś szkołę? Ile to kosztuje, co musze mieć i umieć, jak długo to trwa... jeżeli nie wiecie jak jest w krakowie to chociaż napiszcie mi jak to wygląda ogólnie... Może są jakieś obozy studenckie..? pozdro
zuza
Re: Jazda Konna Kraków
07 gru 2004 - 21:19:27
POlecam strone www.jazdakonna.pl, klikasz na Kraków i pokazuje ci wszystkie zarejestrowane stadniny w małopolsce. Ogólnie to są różne kursy ale jeśli chcesz dobrze jeżdzic to nie wystarczy ci taki kurs potem musisz dalej trenowac, na początek polecam obozy konne dla studentów np. w ferie. A co do kasy to wszystko zależy od stadniny, ceny są naprawde różne, np taki kurs miesięczny(chyba 10 jazd i 4 godziny teorii) to jakieś 250zł.
owiec
08 lut 2009 - 14:23:04
A czy byłabyś w stanie podać mi namiary na ten ośrodek gdzie są prowdzone zajęcia o których pisałaś? Chodzi mi o te z 10 godzinami jazd i teorią. Brzmi to bardzo iteresująco :-)
luccy
09 sie 2012 - 16:40:36
polecam ORiRK Tabun miła atmosfera fajni ludzie i konie ceny też możliwość odpracowania części jazd
strona www.tabun.com.pl
SJK Hucuł Myslenice
19 lut 2013 - 15:37:16
Zapraszamy na kursy jazdy konnej do Myslenic. To tylko 15 min od granic Krakowa. Nasz osrodek zlokalizowany jest na Zarabiu. Dysponujemy dobrze przygotowanymi końmi ( hucuły, małopolskie,sp) . Zajęcia prowadzą profesjonalni instruktorzy. Ponadto w ośrodku działa Klub Jeździecki ( MKJ Hucuł ) . Członkowie Klubu startują w zawodach. Więcej na stronie www.huculki.com.pl
HelloGirl
17 gru 2004 - 10:22:52
Wejdź sobie na www.jazdakonna.pl tam jest największy spis stajni i stadnin w całej polscesmiling smiley Godzina jazdy konnej kosztuje ok 30-35 zł ale to zależy od klasy i prestiżu stajni a właściwie od tego kto uczy ponieważ czasem może to kosztować 20 zł a czasem nawet 120zł. Początki jazdy zaczunają się zawsze na lonży i wtedy uczysz się podstaw czyli jak wsiadać, jak trzymać wodze, jak siedzieć w siodle. Przed jazdą nauczysz się także jak zajmowac się koniem czyli jak go osiodłać, wyczyścić itd.
Na samą jazde musisz przyjsć w wygodnym nieobcierającym stroju. Nieporadzam dżinsów i i nnych sztywnych spodni. Góra musi być w miare obcisła, taka żeby nie powiewała na wietrze i nie szeleściła. Najlepeij jakbyś przyszła odrazu w bryczesach i dobrych butach jeździeckich ale taki strój jest drogi więc na początku bez problemu możesz pujść w czymś wygodnym. Buty mogą być adidasy, w żadnym wypadku glany, martensy, buty na koturnach czy na obcasie!! Jeżeli będziesz miała więcej pytań to pisz na mejla HelloGirl@op.pl
Kasia
18 sty 2005 - 16:15:01
Ja jezdże na ul.Mydlnickiej koło Ródawy.Pół godziny na lonży jeśli jesteś początkująca kosztuje 15zł a ja skończysz jeżdzić na lonży(ok.5 lekcji)to jazda w ok.4 lub 5 osobowej grópie kosztuje 20zł.Zaczynasz od podstaw.Nauczysz sie czyścić konia,siodłać itp.Konie tam są przyjazne.
Izunia
Jazda Konna Kraków
19 kwi 2007 - 12:06:16
czesc piotrek, jak chcesz to moge Ci mniej wiecej napisac jak wyglada jazda konna bo samajezdze od 7 miesiecy smiling smiley jak chcesz cos wiedziec to napisz mi na emila... flincia83@vp.pl
zuzaannaa
24 pa 2010 - 09:08:00
No w Krakowie to ja nie znam ale wiem ze nie da sie tak odrazu nauczyć jeździć trzeba duo trenować i wogóle i nikt sie nie nauczy bo tego sie nie da umieć ja jeżdze długo i dalej sie ucze smiling smiley Ale tobie zycze powodzenia i sukcesów ! grinning smiley
MR
16 cze 2011 - 15:19:51
W samym Krakowie może być trochę drogo. Koleżanka płaciła 80zł za godzinę. Może lepiej gdzieś w pobliżu Krakowa? Znam bardzo fajną stadninę w Alwerni. Całkiem niedaleko Krakowa a znacznie taniej, no i atmosfera bardzo rodzinna. smiling smiley Ich strona to [www.jazdakonna-jura.pl]
Serdecznie polecam i pozdrawiam.
pawel1211
11 lip 2011 - 11:13:39
Kolega zakłada mała stadninę 40km na PN od Krakowa .
Obecnie trwają prace nad ogarnięciem terenu, i przygotowaniu stajni.W dobrych warunkach może tam stać 7 koni.
Jeden z koni trafi tu z fundacji ANIMALS z grupy zabranych pod Tarnowem o czym było głośno w POLSACIE.

Przy okazji zapytam czy ktoś by był zainteresowany jazdami w tutejszym terenie. Jakie ceny was interesują?
Sama okolica sprzyja rajdom, lasy,pola. Będzie też miejsce na ląże. Potrzeba jeszcze 1-2 tyg na zakup siodeł i akcesoriów.
26 sie 2011 - 20:42:45
Tu można coś wybrać - zebrane chyba wszystkie: [url=http://[krakow24h.com.pl]]Krakow[/url]
27 sie 2013 - 15:42:16
Ja Ci mogę od siebie polecić dużo cierpliwośći w nauce i dobrą rogrzewkę przed jazdą.
A o nauce to powiem Ci, że czeka Cię ciężka, męcząca i długa przeprawa. Tak na pocieszenie nie martw się będzie dobrze! Dasz radę, żeby się czegoś nauczyć porządnie to potrzeba czasu.
Pozdrawiam

[www.glinkowski.pl]
27 sty 2016 - 18:18:40
Bardzo drogie te kursy
29 gru 2016 - 21:59:43
Co sądzicie o takiej kurtce do jazdy dla dizewczyny? [allani.pl]
Autor:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość:

Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawlowski | kontakt | wspolpraca | reklama
design System Zarządzania Treścią - CMS identyfikacja wizualna