Torba na lato?

Torba na lato?
22 lip 2018 - 13:34:11
Cześć! Planuję niedługo wakacyjny wyjazd i zbieram właśnie stylizacje na kazdy dzień. Poszukuję więc jakiejś fajnej torby która sprawdzi się na długie spacery po miescie - coś pakowanego, ale nie za dużego. Ostatnio spodobały mi się listonoszki na tej stronie, ale nie jestem pewna czy o taki krój mi chodzi w tym sezonie... Macie może jakieś propozycje?

Mój blog o sporcie i modzie gdzie znajdziecie również ciekawy przykłady toreb i torebek hurtowni [torbyhurt.pl].Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-07-23 13:43 przez Karolcia23. (zobacz zmiany)
Re: Torba na lato?
05 mar 2019 - 18:19:57
Ciekawa oferta jest na tej stronie. Znajdziesz tam tanie torebki na każdą okazję, bez względu na porę roku czy okazję. smiling smiley Mam nadzieję, że pomogłam. smiling smiley

Mój blog o sporcie i modzie gdzie znajdziecie również ciekawy przykłady toreb i torebek hurtowni [torbyhurt.pl].
Autor:

Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość:


Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawlowski | kontakt | wspolpraca | reklama
design System Zarządzania Treścią - CMS identyfikacja wizualna