Re: Sprzęt narciarski dla początkującego.

Sprzęt narciarski dla początkującego.
21 pa 2017 - 17:39:44
Wszędzie słyszę, że to zależy od tego ile mamy do wydania, jak dużo będziemy jeździć nawet w której części sezonu, a moje pytanie brzmi jaki sprzet wybrać, żeby móc sobie spokojnie rekreacyjnie pojeździć z rodziną? Ostatnio byliśmy w Ski Fanatic i pewnie coś od nich będziemy chcieli wybrać, ale jak ktoś ma takie doświadczenie to proszę o podanie kilku modeli, które warto brać pod uwagę.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-24 14:10 przez Tomeczek. (zobacz zmiany)
31 pa 2017 - 12:12:09
Rozumiem,ze jeszcze nigdy nie jeździliście na nartach? Jeśli tak to proponowałbym nie kupować na raz całego sprzętu narciarskiego ale wybrać się na miejsce i sprzęt wypozyczyć. Zobaczyć jak Ci się jeździ. Czy Cię to wciągnie. Sprzęt narciarski nie jest tanim wydatkiem, tak wieć trzeba być na 100% pewnym czy bedzie się z tego korzystało.

A i jeśli chcesz zaoszczędzić to polecam ten sklep:
[www.asport.pl]

Aktualnie mają tam spore przeceny na sprzęt do sportów zimowych.
23 lis 2017 - 15:35:09
Jeśli chodzi o sprzęt narciarski to zobacz sobie tu http://adventuresports.pl/wyszukaj/wszystkie/Sprzet-pl,Narciarstwo-alpejskie-pl . Sama ostatnio natrafiłam na ten sklep i wydaję mi się całkiem spoko, tym bardziej, że mają wiele pozytywnych opinii. Wiadomo samemu nie jest łatwo wybrać najbardziej odpowiedni sprzęt więc na Twoim miejscu najpierw do nich bym zadzwoniła i o wszystko wypytała. Kupowanie w ciemno to raczej nie najlepsze rozwiązanie smiling smiley
Autor:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość:

Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawlowski | kontakt | wspolpraca | reklama
design System Zarządzania Treścią - CMS identyfikacja wizualna