Re: Okulary do jazdy na rowerze

Okulary do jazdy na rowerze
01 lip 2017 - 14:55:32
Czy korzystacie może z jakichś specjalnych okularów przeciwsłonecznych w czasie jazdy na rowerze?
Sama chciałabym zainwestować w jakieś dobre produkty tego rodzaju. Sporo pozytywnych opinii udało mi się znaleźć na temat modelu Winner Ver Sport. Są one bardzo podobne do wersji Rudy Project, ale są znacznie tańsze. Poza tym co najważniejsze, posiadają podwójny fotochrom, który to przyciemnia obraz w słoneczne dni i rozjaśnia do w czasie pochmurnej pogody. Jak sądzicie, warto je kupić?
Re: Okulary do jazdy na rowerze
09 sty 2018 - 14:24:19
Podbiję temat i dopytam jeszcze o doświadczenia osób z wadą wzroku. Używacie okularów przeciwsłonecznych z tymi ramkami na szkła korekcyjne w środku? Jak to się sprawdza?
Re: Okulary do jazdy na rowerze
23 lut 2018 - 14:20:13
a takie są okulary?
Re: Okulary do jazdy na rowerze
08 mar 2018 - 18:47:18
O matko jedyna, w ogóle nie wiem o czym piszesz. Osobiście używam okularów przeciwsłonecznych firmy MICHAEL KORS [iokulary.pl] Mam tylko przez optyka lekko dogięte z tyłu, by mi się nie zsuwały i jestem bardzo zadowolona.
Re: Okulary do jazdy na rowerze
17 kwi 2018 - 14:00:21
Lepiej nie kupować tego typu okularów przez Internet, ponieważ może się okazać, że nie będą do ciebie pasować i będą spadać. Udaj się do jakiegoś salonu optycznego, na przykład to Rian Optyk https://www.rianoptyk.pl/ i sprawdź, w których okularach będziesz się czuć najlepiej.
Autor:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość:


Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawlowski | kontakt | wspolpraca | reklama
design System Zarządzania Treścią - CMS identyfikacja wizualna