HILLBALL

HILLBALL

W Hillball gramy po 3 osoby w drużynie.

Wysokość siatki około 230 cm mężczyźni, 215 cm kobiety. ( siatka nie musi być idealnie naciągnięta )

Gramy na 2 odbicia. Odbiór jest jednocześnie wystawą do ataku. Gramy jedynie górnymi kończynami.

Gra jest szybka. Gramy 2 sety po 20 punktów ( nie do 20tu, a 20 punktów, set kończy się np. wynikiem 12-8 ) w razie remisu, dogrywka 7 punktów.

Gramy w każdym terenie. Nawet pochyłość nie jest problemem. Nie gramy jedynie w deszcz. Nawet wiatr daje świetną zabawę.

W zimę, gramy w specjalnych rękawiczkach.

Gramy piłką neoprenową ( wodoodporną ) ale i każdą inną dostępną pod ręką piłką do tradycyjnej siatkówki.