4Risk

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.

Strona główna » Aktualności » Jak wybrać dyscyplinę do obstawiania u bukmachera?

Jak wybrać dyscyplinę do obstawiania u bukmachera?

26-08-2018

Zakłady bukmacherskie dla jednych stanowią sposób na urozmaicenie wolnego czasu, innym pozwalają podnieść poziom emocji w trakcie śledzenia widowisk sportowych, a dla całkiem sporej grupy osób, są szansą na podreperowanie domowego budżetu. Regularne wygrywanie dużych kwot pozwala nawet całkowicie utrzymywać się z bukmacherki, jednak dotyczy to wyłącznie znikomej grupy graczy. Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z ogrywaniem buków, powinieneś rzetelnie przemyśleć wybór dyscypliny, którą zamierzasz obstawiać.

Nie tylko piłka nożna

Choć zdecydowana większość kibiców sportowych w naszym kraju pasjonuje się piłką nożną, nie oznacza to bynajmniej, że jest to jedyna dyscyplina, którą możesz obstawiać w zakładach bukmacherskich, i na której da się nieźle zarobić. Oferta zarówno naziemnych, jak i internetowych zakładów bukmacherskich jest niezwykle bogata i bardzo zróżnicowana. Obejmuje niemal wszystkie znane nam dyscypliny sportowe, przy czym obstawić możemy zarówno rozgrywki międzynarodowe i krajowe na najwyższym szczeblu rozgrywkowym, jak i w niższych ligach, a nawet zmagania amatorskie.

Wybierz dyscyplinę, w której czujesz się najlepiej

W ofercie króluje oczywiście piłka nożna. Nieprzypadkowo – futbol to przecież najpopularniejszy sport na świecie, uwielbiany przez setki milionów ludzi pod każdą szerokością geograficzną. Jest to również najchętniej obstawiana dyscyplina sportu u bukmacherów – nie tylko w czasie wielkich imprez jak niedawny mundial czy mistrzostwa Europy, ale także w trakcie trwania sezonu ligowego, mecze piłki nożnej obstawiają niemal wszyscy. Większość bukmacherów ma w swojej ofercie nawet rozgrywki niższych lig lub mecze półamatorskie, a wszystko po to, by zaoferować swoim klientom jak największą liczbę zdarzeń do obstawiania. Oczywiście nie musisz być zaciętym pasjonatem 4. ligi angielskiej, aby obstawiać jej spotkania – w sieci znajdziesz mnóstwo informacji i statystyk.

  Graj systemowo

Wybierając dyscyplinę do typowania spotkań, powinieneś jednak dokonać wyboru w oparciu o swoją wiedzę i to jak „czujesz” dany sport. Jeśli uważasz, że masz większą wiedzę z zakresu siatkówki, lekkiej atletyki, hokeja czy tenisa – nic nie stoi na przeszkodzie, aby to właśnie te dyscypliny stały się głównym źródłem twojego dochodu. Warto wybierać te dyscypliny i ligi, do których znajdziesz najwięcej statystyk, analiz i materiałów, będących bardzo przydatnymi w kontekście obstawiania wyników. Warto również uchylić się nad ciekawym zagadnieniem, jakim są systemy bukmacherskie – grając systemowo, znacznie zwiększasz swoje szanse na odniesienie sukcesu.  
Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawłowski | kontakt | współpraca | partnerzy | reklama
design ivento - dedykowane systemy cms identyfikacja wizualna