4Risk

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.

Strona główna » Aktualności » Systemy bukmacherskie - czym są i jak je wybierać?

Systemy bukmacherskie - czym są i jak je wybierać?

21-06-2018

Obstawiając zakłady u bukmachera każdy gracz marzy o wygranej, która nie tylko pokryje koszt zakładu, ale również przyniesie duży zysk. Rzeczywistość jednak bywa brutalna i zamiast wielkiej wygranej pojawia się duża strata związana z przegraną. Z tego powodu powstały systemy bukmacherskie, które mają zwiększyć szansę na wygraną.

Czym są systemy bukmacherskie?

 

System bukmacherski, inaczej nazywany systemem stawkowania zakładów, to sposób na ogranie bukmachera. Obierając określony system stawkowania, gracz z góry zakłada plan, jak dobierać stawki do zakładów. Nie ma więc znaczenia jakie zakłady wybierze gracz, czy będzie obstawiał mecze piłki nożnej czy wyścigi konne. System bukmacherski definiuje jedynie stawki, nie zakłady.

 

Celem stosowania systemu bukmacherskiego jest osiągnięcie większych zysków i ogranie bukmachera. Obstawiając zakłady na podstawie systemu stawkowania zwiększa się szansę na wygraną, co przynosi korzyści nie tylko w jednym zakładzie, ale również długoterminowo. Dobrze dobrane systemy bukmacherskie przynoszą zyski i zwiększają yield, zapewniają stabilność kapitału oraz minimalizują ryzyko jego utraty.

 

Najlepsze systemy bukmacherskie

 

Nie ma jednego, najlepszego systemu bukmacherskiego. Wybór tego najbardziej odpowiedniego zależy w dużej mierze od gracza i od tego, jak definiuje on słowo "najlepszy". Dla jednego gracza najlepszy system to taki, który niweluje niemal do zera ryzyko przegranej. Dla innego najlepszy oznacza system pozwalający na osiągnięcie maksymalnie dużego yield.

 

Jak wybrać żeby nie żałować? Przed podjęciem decyzji warto rozważyć wszystkie cechy danego systemu stawkowania. Należy zwrócić uwagę na ryzyko bankructwa lub nieuzyskania zysku, a także wysokość wskaźnika yield. Ważne jest również doświadczenie gracza oraz wysokość jego kapitału. Szczególnie do tego ostatniego powinno się dopasować system. Graczom z niewielkim doświadczeniem zaleca się stosowanie niezbyt skomplikowanych systemów, które nie wymagają rozumienia i stosowania zawiłych, matematycznych wzorów obstawiania. Gracze bardziej doświadczeni mogą wybrać skomplikowane systemy. Jednak w tym przypadku należy baczną uwagę zwrócić na dopasowanie systemu do wysokości kapitału.

 

Stałość drogą do sukcesu?

 

Nie w tym przypadku. Raz obrany system bukmacherski zawsze można zmienić na inny. Zmiana ma jednak sens dopiero wtedy, kiedy gracz jest pewny, że obrany system nie przynosi oczekiwanych zysków. Każdemu systemowi trzeba dać szansę na wypracowanie yield na odpowiednim poziomie, bowiem skutki stosowania systemu nie zawsze odczuwalne są natychmiast. Zarówno przy pierwszym wyborze, jak i przy zmianie, kierować się należy rozsądkiem.
Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawłowski | kontakt | współpraca | partnerzy | reklama
design ivento - dedykowane systemy cms identyfikacja wizualna