4Risk

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.

Strona główna » Aktualności » Na trening z Mutantem

Na trening z Mutantem

22-02-2018

Mutant Mass to odżywka węglowodanowo białkowa typu gainer, która pozwala na zbudowanie wspaniałej masy mięśniowej, godnej superbohatera. Innowacyjna formuła gainera Mutant Mass oraz najwyższa jakoś surowców użytych do jego produkcji stanowią dla każdego sportowca dobrą alternatywę uzupełnienia braków składników pokarmowych w diecie.

Wydaje nam się, że dla osoby, której zależy na zdrowym rozwoju masy mięśniowej znacznie pewniejszą inwestycją jest Mutant Mass, niż cała góra węglowodanów zawartych w słodyczach, przekąskach, czy nawet owocach. Po prostu możemy być pewni, że produkt Mutant Mass jest przebadany i odpowiednio przygotowany do wyczynów sportowca. Ponadto możesz śmiało trenować bez większych obaw o zapasy energetyczne, składniki budulcowe i zarazem stymulację mięśni do wzrostu. Mutant Mass do efektywna odżywka z najwyższej półki właśnie dla Ciebie!

Co da Twoim mięśniom Mutant Mass przed treningiem?


Mutant mass można używać przed treningiem i po nim, w zależności od celu, jaki chcemy osiągnąć. Gainer Mutant przed treningiem zapewni:

  • zmaksymalizowanie Twojej wydajności na treningu.
  • stymulację włókien mięśniowych do szybkiego i efektywnego rozrostu przy jednoczesnej ich regeneracji,
  • zwiększone pobudzenie Twoich mięśni do wzrostu.

Mutant Mass po treningu

Mutans mass używany po treningu zapewni:
  • uzupełnienie składników energetycznych i zapasów energii niezbędnych nie tylko w dniu treningu, ale też w trakcie przerwy w ćwiczeniach,
  • stały dostęp aminokwasów, które najszybciej zareagują w przypadku uszkodzeń włókien mięśniowych wywołanych treningiem,
  • uzupełnienie składników budulcowych nieodzownych dla Twoich mięśni dlaich prawidłowego rozwoju,
  • bardzo szybką regenerację Twojego magazynu energetycznego w postaci glikogenu mięśniowego.

Białka,węglowodany, zdrowe tłuszcze

Warto zwrócić uwagę na doskonale opracowany skład Mutant gainer - odżywka ta zawiera 10 różnych frakcji białkowych, co zapewnia Twoim mięśniom stały dopływ składników budulcowych zwiększając tym samym syntezę białek mięśniowych. Dzięki temu Mutant gainer jest dobry na prawie każdy okres dnia ze względu na różny czas wchłaniania protein.
Ważnym składnikiem Mutant mass są węglowodany, dzięki którym następuje pozytywny skok twojej energii podczas treningu. Mutant gainer zawiera również zdrowe kwasy tłuszczowe takie jak CLA czy MCT, które wspierają procesy anaboliczne i usprawniają stymulację Twoich mięśni do wzrostu.
Wszystkie formuły zawarte w produkcie Mutant mass są opatentowane i przetestowane.
Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawłowski | kontakt | współpraca | partnerzy | reklama
design ivento - dedykowane systemy cms identyfikacja wizualna