4Risk

Odwiedzona przez Ciebie strona internetowa korzysta z tzw. cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zamknij komunikat.

Strona główna » Aktualności » Skok ze spadochronem – a czy ty się odważysz?

Skok ze spadochronem – a czy ty się odważysz?

20-03-2014

Swobodne szybowanie nawet przez minutę, gdy wiatr niemiłosiernie targa włosy i nie pozwala nawet na wyduszenie z siebie krzyku to jedna z coraz popularniejszych rozrywek Polaków. Skakanie ze spadochronem jest wybierane nie tylko przez tych, którzy od dzieciństwa marzyli o karierze spadochroniarza, ale to też okazja na przetestowanie swoich nerwów niezależnie od motywacji – chcesz pokonać swój strach, udowodnić sobie, że ci się uda, a przeżyć jedyną w swoim rodzaju przygodę? Nie ma żadnego problemu, kup skok tandemowy i umów się na dogodny dla ciebie termin

Żeby skoczyć, musisz tylko chcieć

Skoki odbywają się na z ekspertami, dlatego jako uczestnik nie trzeba przyjeżdżać wcześniej na szkolenia. Wszystko odbywa się tego samego dnia. Najważniejszą zaletą skoków tandemowych jest ich dostępność. Brak specjalnych kosztownych szkoleń, konieczności posiadania rozbudowanej kondycji czy też specjalnego sprzętu – twoim zadaniem, jeżeli się na niego zdecydujesz, jest tylko zapłacenie (kwota od 500 do 1000 złotych) i stawienie się w wybranym dniu na lotnisku. Skoki tandemowe są przeznaczone dla osób w każdym wieku – skaczą seniorzy, mogą skakać dzieci, więc jedyne, co trzeba, to ochota i odwaga Skok może być też doskonałym prezentem dla kogoś bliskiego – na urodziny, imieniny, jako prezent weselny czy na wieczór kawalerski lub panieński. Wystarczy tylko w takiej sytuacji wykupić voucher, aby obdarowana osoba sama mogła dobrać dopasowany termin skoku lub po prostu można kupić go jako niespodziankę. Działa dużo przedsiębiorstw, które zajmują się organizacją skoków tandemowych, ale jeżeli liczy się pełne bezpieczeństwo i zadowolenie, warto wybrać specjalistów z wieloletnim doświadczeniem i najlepszym sprzętem, aby wszystko poszło zgodnie z planem.

Jak odbywa się skok tandemowy?

Skoki tandemowe różnią się od zwykłych – skacze się z przyczepionym specjalną uprzężą do instruktora, dlatego nie trzeba martwić się otwieraniem spadochronu czy sterowaniem, bo tym zajmuje się specjalista z wieloletnim doświadczeniem. Twoim zadaniem, jeżeli zdecydujesz się na skok w tandemie, będzie jedynie przebycie krótkiego wstępnego szkolenia bezpieczeństwa, a następnie wzniesienie się wraz z ekipą samolotem na wybraną wysokość – to 3000 metrów (około 30 sekund swobodnego spadania) lub 4000 metrów (około 60 sekund swobodnego spadania) i oczywiście pokonanie strachu przed skokiem. Twój występ może być utrwalony na filmie lub zdjęciach – firmy oferujące skoki także zajmują się wideofilmowaniem i fotografowaniem. Otrzymujesz wtedy płytę DVD ze skokiem, aby pochwalić się przed znajomymi i zawsze móc przypomnieć sobie swój wyczyn.

Jeżeli chcesz sprawdzić swoją odwagę, możesz to zrobić ze specjalistami w tej dziedzinie – firmą Skydive z Kruszyna koło Włocławka. Oferuje ona skoki tandemowe w cenach już od 549 złotych, które odbywają się w strefach Kruszyn, Kamień Śląski oraz Przasnysz. Dostępne są usługi fotografowania i wideofilmowania. Więcej informacji czeka na stronie www.skydive.pl – można wykupić skoki przez internet




Copyright © 2000-2016 Kazimierz Pawłowski | kontakt | współpraca | partnerzy | reklama
design ivento - dedykowane systemy cms identyfikacja wizualna